Посол ЄС про "Миротворець": ви втрачаєте друзів

Публікація на сайті "Миротворець" даних іноземних журналістів, які працювали на окупованому Донбасі і отримали акредитацію невизнаної тамтешньої влади, зашкодить репутації України, вважає глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Інвестиція в репутаційний капітал України - не можна втрачати друзів. Те, що сталося з "Миротворцем"- це подія, яка може мати дуже негативні наслідки", - сказав пан Томбінскій в ході панельної дискусії "Як бути успішним в Європі?" в Києві в суботу в рамках Днів Європи в Україні.

Він пояснив, що в цьому списку є і журналісти-друзі України, але їхня безпека може бути під загрозою. "Так ви втрачаєте друзів", - додав глава представництва ЄС в Україні.

У травні сайт "Миротворець" опублікував файли зі списками більше 4000 журналістів, які одержали акредитацію у так званих "ДНР/ЛНР". У списку значаться імена і прізвища українських та іноземних журналістів, їхні мобільні контакти і період перебування на території самопроголошених республік.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Іванна Климпшу-Цинцадзе у своєму виступі з цього приводу сказала, що українська влада має вибачитися перед журналістами за цей інцидент.

Новини на цю ж тему