КМІС: дві третини опитаних - проти призначення Луценка

Копирайт изображения Reuters

Дві третини українців, які взяли участь в опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), негативно оцінили призначення генеральним прокурором Юрія Луценка.

Згідно з оцінкою соціально-політичної ситуації в Україні за травень, вміщеною на сайті КМІС, загалом 59,5% респондентів дали цьому призначенню негативну оцінку.

Респондентам поставили запитання, як вони загалом ставляться до призначення пана Луценка. Лише 2,3% позитивно оцінили це призначення, а 20,2% - не змогли відповісти.

Також респондентів попросили відповісти, як вони ставляться до призначення Луценка, враховуючи інформацію, що він є кумом Петра Порошенка.

67,3% опитаних відповіли, що негативно оцінюють, 14,9% - позитивно, а 17,8% - не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 13 по 18 травня методом особистого інтерв'ю.

В опитуванні взяли участь 2 039 повнолітніх респондентів з 110 населених пунктів у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2% - для показників близьких до 10%, 1,4;% - для показників близьких до 5%.

Юрія Луценка призначили на посаду генерального прокурора 12 травня.

Читайте аналіз кореспондента ВВС "Юра і прокуратура: Луценко входить до генерального могильника"