Нападником Турчинової був донецький адвокат - МВС

Напад на дружину секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова вчинив донецький адвокат Володимир Оленцевич, повідомляє на своєму веб-сайті МВС.

"Він відомий судовими позовами щодо скасування Указів про присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звань Героїв України, спробою оскаржити в суді помилування Юрія Луценка, а також позовом щодо незаконного відсторонення Віктора Януковича від влади", - сказано в повідомленні.

В повідомленні МВС мовиться, що зловмисник чекав жінку біля її робочого кабінету, а оскільки чоловік орієнтувався на фотокартки з інтернету, де Турчинова мала коротку зачіску, то "через погане освітлення він напав на іншого викладача зі схожою зачіскою".

"Схопивши її за шию, він приставив ніж до горла та звернувся до викладача як до Ганни Володимирівни і порадив не чинити опору", - зазначають правоохоронці.

МВС повідомляє, що Оленцевич напередодні мав контакти із "членами уряду" самопроголошеної "ДНР" і з керівниками пропагандистських ЗМІ на тимчасово непідконтрольній території України.

Дружина Турчинова внаслідок нападу не постраждала.