СБУ опублікувала "фрагменти розмов француза", якого затримали зі зброєю

Копирайт изображения SSU

Служба безпеки опублікувала, як вона стверджує, фрагменти розмов громадянина Франції, якого затримали в Україні зі зброєю напередодні Євро-2016.

"Фрагменти розмов громадянина Франції", якого українські силовики підозрюють у підготовці нападів, розміщені на офіційному акаунті служби в Youtube 8 червня.

Під час різних діалогів, оприлюднених СБУ, підозрюваний начебто обговорює з українцем купівлю вибухівки, її перевезення, зберігання та можливі напади у Франції, такі як "підриви машин" і нічний вибух в одній з держустанов.

У СБУ раніше заявили, що затриманий чоловік купував зброю і готував напади до та під час матчів футбольного чемпіонату у Франції.

Зокрема, за словами керівника відомства Василя Грицака, француз приїжджав до України в грудні під виглядом волонтера, який мав допомагати військовим АТО. В його помешканні у Франції знайшли вибухівку.

Ситуація із затриманням викликала резонанс у французьких ЗМІ.

Французькі правоохоронці раніше у середу заявили, що затриманий зі зброєю в Україні француз більш ймовірно є контрабандистом, ніж пов'язаний з бойовиками.