Біля міськради Львова сутички через сміття

Копирайт изображения Yaroslav Nazar
Image caption Нацгвардія у дворі міськради Львова

У Львівській міськраді і біля її будівлі сталися сутички через проблеми зі сміттям, повідомляє позаштатний кореспондент ВВС Україна зі Львова.

Сутички сталися між правоохоронцями, які охороняли міськраду, і протестувальниками, які намагалися зайти всередину. Вони виступають проти дій міської влади щодо ситуації зі сміттям у місті і подіями на сміттєзвалищі, де загинули щонайменше троє людей.

Біля приміщення міськради було близько тисячі правоохоронців. Вони оточили міськраду, повідомляє zik.ua

Деякі депутати вийшли до протестувальників, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Сесію міськради закрили через блокування трибуни активістами, невдоволеними діями влади міста. Прес-служба міськради повідомляє про сутичку між депутатами, яку спровокували депутати від "Свободи".

Копирайт изображения mns.gov.ua

Протягом тижня на Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині сталося кілька пожеж. Одна з них призвела до зсуву сміття, загинуло троє рятувальників. Четверту людину - комунальника, який працював там, досі не можуть знайти.

Станом на ранок 9 червня на сміттєзвалищі все ще тліло сміття. Через ці інциденти виникли проблеми з вивезенням сміття зі Львова. Мер Львова Андрій Садовий звернувся до президента і прем'єра із проханням оголосити місто і два села зоною надзвичайної ситуації через проблеми зі сміттям.

Новини на цю ж тему