У першій грі Євро Франція на останніх хвилинах переграла Румунію 2:1

Франція Копирайт изображения Getty
Image caption Французи Погба, Жиру і Рамі святкують перший гол чемпіонату

У матчі-відкритті Чемпіонату Європи з футболу господарі французи у нелегкому матчі змогли перемогти румунів.

Першими на Євро могли відзначитися саме румуни - вже на 4-й хвилині зблизька пробивав Станку, але влучив у кіпера французів Уго Льоріса.

Після цього ініціатива надовго відійшла до збірної Франції, яка багато атакувала, однак відзначитися у першому таймі господарі так і не змогли.

Втім у другій половині збірна Франції таки змогла забити дебютний для себе і всього чемпіонату гол - на 58-й хвилині після подачі Пайє і помилки голкіпера румунів Олів'є Жиру переправив м'яч у ворота.

Однак за кілька хвилин Румунія відігралася - Евра порушив правила у штрафному майданчику і згаданий Богдан Станку впевнено реалізував пенальті.

Французи пішли в атаку і змогли вирвати перемогу - героєм матчу став автор першої гольової передачі Дімітрі Пайє, який на 89-й хвилині дальнім ударом встановив остаточний рахунок - 2:1 на користь Франції.

А вже в суботу відбудуться наступні три гри Євро-2016: Англія зіграє проти Росії, Уельс - проти Словаччини, а Албанія дебютуватиме на чемпіонатах Європи проти Швейцарії.