Адвокат Соколовська подає до суду на Порошенка і Матіоса

Соколовська Копирайт изображения UKRINFORM
Image caption Пані Соколовська була адвокатом росіянина Євгена Єрофеєва, якого в 2015 році українські військові затримали на Луганщині

Адвокат нещодавно звільненого росіянина Євгена Єрофеєва Оксана Соколовська заявила, що подала до суду на президента Петра Порошенка і військового прокурора Анатолія Матіоса.

Фотографію позову вона виклала на своєму сайті.

"Сьогодні адвокатом Соколовською О.В. в канцелярії Печерського районного суду м. Києва була зареєстрована позовна заява про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування інформації та стягнення моральної шкоди", - йдеться у повідомленні.

Вона вимагає від Петра Порошенка та Анатолія Матіоса спростування їхніх слів про те, що адвокат у процесі Євгена Єрофеєва начебто співпрацювала з російською ФСБ, а також затягувала процес обміну Надії Савченко. Подібні твердження президент зробив під час нещодавньої прес-конференції, а військовий прокурор - в ефірі каналу "112 Україна".

Оксана Соколовська також заявила, що у суді спочатку не хотіли приймати її заяву.

Пані Соколовська була адвокатом росіянина Євгена Єрофеєва, якого в 2015 році українські військові затримали на Луганщині. За їхніми даними, на той момент він був чинним військовослужбовцем російського ГРУ. У Міноборони РФ заявили що тоді він вже звільнився зі служби.