УЄФА розгляне поведінку фанів під час матчу Росія-Англія

Копирайт изображения EPA
Image caption Після матчу на трибунах сталася бійка, розпочали яку, за словами очевидців, російські уболівальники

УЄФА має намір розглянути поведінку російських і англійський уболівальників на стадіоні у Марселі, де в суботу відбувся матч чемпіонату Європи між збірними Росії та Англії, який завершився із рахунком 1:1.

Після матчу кілька десятків російський уболівальників прорвалися на трибуни англійських фанатів, і спробували зірвати англійські прапори. Вони також закидали сторонніми предметами. Очевидці також повідомляють, що на трибунах було запалено файєр.

Бійку було зупинено тільки після втручання стюардів, які працювали на матчі.

Російський міністр спорту Віталій Мутко відзначив, що трибуни англійських і російських уболівальників не були розділені спеціальною буферною зоною.

"Штраф нам буде від УЄФА, я так розумію. Неправильно себе поводили. Зараз подивимося, чи була це група (уболівальників), які наші, чи просто за квитками туди пройшли. Що поробиш? Догляд речей та інше трохи не того рівня, як ми робимо. Потоки треба розділяти, багато нюансів", - цитує російського міністра РІА "Новости".

Перед матчем Росія-Англія також відбулися сутички, у яких постраждали принаймні 30 людей, двоє з яких отримали серйозні травми.

Впродовж останніх двох днів французькій поліції довелося не менше трьох разів застосовувати сльозогінний газ, аби приборкати фанатів.