Путін закликав до створення великого Євразійського партнерства

Президент Росії Володимир Путін заявив про плани щодо створення великого Євразійського партнерства у складі Євразійського економічного союзу, Китаю, Індії, Пакистану та деяких країн СНД.

"Ми з нашими партнерами вважаємо, що Євразійський економічний союз [ЄАЕС] може стати одним з центрів формування ширшого інтеграційного контуру", - сказав пан Путін на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

"Пропонуємо подумати над створенням великого Євразійського партнерства за участю Євразійського економічного союзу, а також країн, з якими у нас вже склалися тісні відносини, - Китай, Індія, Пакистан, Іран і, звичайно, маю на увазі наших партнерів по СНД й інших зацікавлених держав та об'єднань ", - сказав він.

"Масштаб технологічних, економічних завдань сьогодні має такий характер, що розвиватися ефективно можна тільки разом, вибудовуючи коопераційні зв'язки", - вважає російський президент.

Євразійський економічний союз почав функціонувати 1 січня минулого року. До нього входять Росія, Казахстан, Білорусь, Вірменія та Киргизія.