У Росію повернулися 20 депортованих фанів

Російські футбольні вболівальники, вислані з Франції з чемпіонату Європи з футболу за участь у заворушеннях, повернулися до Москву.

Літак, на борту якого перебували 20 представників Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОВ), прибув з Ніцци до аеропорту Шереметьєво.

Минулого вівторка під Марселем співробітники французьких правоохоронних органів затримали автобус з 43 громадянами Росії. Всіх їх тимчасово помістили під варту.

У четвер суд Марселя оголосив вирок, згідно з яким троє чоловіків у віці від 28 до 33 років - Микола Морозов, Олексій Ерун і Сергій Горбачов - отримали тюремні терміни з обов'язковим відбуванням покарання. Крім того, їм буде на два роки заборонений в'їзд на територію Франції.

При цьому французька влада ухвалила рішення видворити за межі країни 20 осіб із числа затриманих, вважаючи, що серед них є, як повідомлялося, "жорстокі і добре підготовлені хулігани".

На початку чемпіонату у Франції вже сталося кілька серйозних сутичок уболівальників за участю росіян, англійців, французів, турків і громадян інших країн.