Депутат Онищенко прийшов до НАБУ

Копирайт изображения UNIAN

Депутат парламенту Олександр Онищенко прийшов до Національного антикорупційного бюро, аби, за його словами, отримати документи в кримінальному провадженні щодо себе та з’ясувати свій статус у цій справі.

"З боку НАБУ сказано багато слів звинувачення на мою адресу. Але зі мною до цього моменту ніхто не зв'язувався, ніхто мені нічого не передавав", - цитує його "Українська правда".

Повідомляється, що пана Онищенка спочатку не пропускали до будівлі, оскільки він з’явився туди без посвідчення депутата, а на допит у вівторок його не викликали.

Минулого тижня генеральний прокурор Юрій Луценко скерував до парламенту подання на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

Голова НАБУ Артем Ситник та керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявили, що парламентаря підозрюють у привласненні державного майна у особливо великих розмірах. Максимальна санкція за цим звинуваченням складає 12 років позбавлення волі.

Сам Олександр Онищенко називає ці закиди безпідставними.