Рекламу дезодоранту Axe пообіцяли зробити менш сексистською

Британсько-нідерландська компанія Unilever узяла на себе зобов'язання ліквідувати сексистські мотиви зі своєї рекламної продукції. Компанія заявила, що у майбутньому більше не використовуватиме стереотипні зображення чоловіків і жінок для просування своїх продуктів.

Unilever представляє на ринку понад 400 брендів, наприклад, мило Dove, дезодорант Lynx (за межами Британії відомий як Axe) чи приправу Knorr.

Зокрема, в рекламі дезодоранту і гелю для душу Lynx компанія не буде використовувати стереотипний образ жінок, які відчувають нестримний потяг до чоловіка, який користується цими товарами. А в рекламі бульйонних кубиків тепер фігурують батько і син, а не мама і дочка, як раніше.

В Unilever заявили, що близько 40% жінок не ідентифікують себе із образами у рекламі - це лише один із висновків детального дослідження, який компанія проводила впродовж двох років.

Unilever запускає кампанію Unstereotype, що стала результатом цих досліджень, і в рамках якої компанія буде відмовлятися від стереотипів і закликати інших.

Щороку компанія витрачає 6 млрд доларів на рекламу.