Бельгія, Німеччина та Франція вийшли у чвертьфінал Євро-2016

Копирайт изображения AFP

Бельгія розтрощила Угорщину з рахунком 4:0 та зіграє у чвертьфіналі Євро-2016 зі збірною Уельсу.

Ворота суперника поцілили: Алдервейрлд на 10 хвилині матчу, Батшуайi - на 78, Азар - на 80 та Карраско - на 90+1 хвилині.

У чвертьфіналі Бельгія гратиме зі збірною Уельсу - першого липня.

Раніше 26 червня до чвертьфіналу також вийшли збірні Німеччини та Франції.

Збірна Німеччини з футболу перемогла команду Словаччини з рахунком 3:0 в матчі 1/8 фіналу Євро-2016 на стадіоні у французькому Ліллі.

Перший м'яч суперникам німці забили вже на сьомій хвилині гри. Його у ворота словацької збірної поцілив німецький захисник Жером Боатенг.

Другий гол словакам німець Маріо Гомес забив наприкінці першого тайму - на 43-й хвилині.

Третього м'яча у ворота збірної Словаччини вже у другому таймі загнав німецький півзахисник Юліан Дракслер.

На 13-й хвилині першого тайму словацький захисник Мартін Шркел заробив своїй команді пенальті, зачепивши Мартіна Гомеса й отримавши від судді жовту картку. Проте словацький воротар Матуш Козачик не дав німцеві Месуту Езілу загнати у свої ворота штрафного м'яча.

Збірна Франції обіграла ірландську збірну у матчі 1/8 фіналу Євро-2016 з рахунком 2:1.

Французи пропустили перший гол у свої ворота у перші ж хвилини першого тайму від ірландського півзахисника Роббі Бреді із пенальті, який суддя призначив через 2 хвилини після початку матчу - після того, як ірландець Шейн Лонг спіткнувся об французького півзахисника Поля Погбу.

Повернути рахунок на свою користь французам вдалося лише у другому таймі.

На 57-й хвилині головою у кут ірландських воріт пробив Антуан Грізман. І тут же - вже на 61-й хвилині - Грізман забив збірній Ірландії другий гол.

На 66-й хвилині ірландець Шейн Даффі збив біля штрафної лінії Грізмана, через що суддя видалив ірландця з поля.

Додаткові три хвилини не змінили фінальний результат загального часу.