Британський фондовий індекс FTSE 100 відновився після "брекзита"

Британський фондовий індекс FTSE 100 надолужив всі втрати, пов'язані з "брекзитом", і в середу досяг рівня, на якому був до голосування.

На момент закриття торгів у середу індекс FTSE 100 досяг показника 6,360.1 після серії угод, проведених незадовго до закриття. Минулого четверга, 23 червня, перед референдумом про вихід Британії з ЄС, індекс перебував на значенні 6,338.10.

Також в середу свої позиції по відношенню до євро і долара зміцнила британська валюта.

На думку аналітиків, відновлення індексів після падіння, викликаного новинами про результат референдуму і на тлі зниження рейтингів Британії усіма великими рейтинговими агентствами, виглядає несподівано.

Інші експерти, втім, кажуть, що рости FTSE 100 може, тільки поки немає остаточної визначеності з приводу доступу Британії до спільного ринку ЄС. Якщо це питання вирішиться не на користь Лондона, фінансові показники британської економіки можуть впасти ще нижче мінімумів останніх днів.

24 червня, коли став відомий результат референдуму, британський фунт пережив найбільше одномоментне падіння в своїй історії. Впали і біржові індекси.