НАБУ затримало 12-ту фігурантку "справи Онищенка"

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали дванадцяту фігурантку так званої "справи Онищенка", повідомляє прес-служба відомства.

"Основним завданням даної особи у складі злочинної організації було ведення бухгалтерського обліку та подання податкової звітності від імені фіктивних підприємств, що були залучені до злочинної схеми", - заявляють у НАБУ.

Затриману підозрюють у вчиненні злочинів за кількома статтями ККУ, зокрема, створенні злочинної організації, привласненні й розтраті майна та створенні фіктивного підприємства.

Її ім'я у відомстві поки що не називають.

За словами антикорупційного прокурора Назара Холодницького, з січня 2013 року по січень 2016 року посадовці низки підприємств-операторів ринку газу та ПАТ "Укргазвидобування" створили злочинну організацію, яка розкрадала кошти в особливо великих розмірах.

За даними НАБУ, через махінації в "Укргазвидобуванні" держава втратила близько 3 млрд грн.

Раніше цього тижня генпрокурор Юрій Луценко подав до Верховної Ради подання на арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка, якого підозрюють у причетності до цієї справи. Сам пан Онищенко називає ці закиди безпідставними.