Канадієць відбився від ведмедиці боксерськими прийомами

61-річний чоловік з канадської провінції Онтаріо відбувся подряпинами після зіткнення зі 130-кілограмовою чорної ведмедицею, яка захищала свою дитину.

Рік Нельсон вигулював собаку, коли побачив маленьке ведмежа. Тварина злякалася і закричала, на ці звуки прибігла ведмедиця. "Я відразу зрозумів, що у мене проблеми", - сказав Нельсон канадському телеканалу CBS.

Ведмедиця наближалася до пана Нельсона на повній швидкості. Каміння або палиці чоловік не мав, натомість знав боксерські прийоми.

Коли ведмедиця встала на задні лапи, Нельсон замахнувся, але не зміг завдати точного удару. Ведмедиця у відповідь вдарила його і залишила великі подряпини на грудях та обличчі.

"Я знав, що спочатку вона замахнеться лівою, але дійсно вдарить тільки правою, тому що більшість ведмедів правші, - сказав він. - Мені потрібно було нанести ідеальний удар. Я вирішив бити знизу і потрапив прямо в морду".

У цей момент ведмежа почало відходити, а ведмедиця не стала відповідати на атаку і пішла за ним. "Чорні ведмеді насправді не такі небезпечні, якщо ситуація не стосується дитинча", - сказав Рік Нельсон.