Громадське заперечило звинувачення штабу АТО

Копирайт изображения EPA

"Громадське" телебачення заперечило звинувачення прес-центру штабу АТО у розкритті інформації щодо позицій українських бійців у промзоні Авдіївки.

Про це написала виконавчий директор "Громадського" телебачення Катерина Горчинська.

"Громадське" не поширювало фото з бойових позицій українських військових – ані через власні платформи, ані через особисті сторінки журналістів у соцмережах", - написала пані Горчинська у Facebook.

Вона стверджує, що журналісти узгоджували свій матеріал з військовими.

Також вона стверджує, що "Громадське" не має стосунку до публікації сюжету російською "Новою газетою".

"Журналістка "Новой газеты" Юлія Полухіна перебувала разом із журналістами "Громадського" на позиціях українських військових, отримавши дозвіл на зйомку у штабі АТО, а також узгодивши свій візит із командуванням ВДВ. Заява прес-центру АТО про те, що журналісти "Громадського" представили її як власну співробітницю, не відповідає дійсності", - додала Катерина Горчинська.

Раніше прес-центр штабу АТО заявив, що двоє журналістів "Громадського", а також кореспондент "Нової газети" у своїх сюжетах з промзони Авдіївки розкрили позиції українських військових.

Також у прес-службі штабу стверджували, що журналісти "Громадського" представляли російську журналістку як свою співробітницю.

Через що прес-центр звернувся до СБУ призупинити їхню акредитацію.