Австралійця звільнили із сингапурської компанії через Pokemon Go

Австралійця звільнили із сингапурської компанії після того, як він залишив у Facebook гнівний допис про те, що гра Pokemon Go недоступна у Сингапурі.

У глумливому дописі у Facebook, яку залишив Сонні Труйєн, йшлося про те, що Сингапур - небажане місце для життя саме через те, що там є недоступною нова гра для смартфонів.

Пан Труйєн також написав, що Сингапур повен "дурних людей" і національний рівень IQ впаде, якщо він залишить країну.

Чоловіка звільнили після того, як сингапурці поскаржилися на цей допис його роботодавцю, онлайн-агентству нерухомості 99.co. Директор компанії також вибачився за слова пана Труйєна.

"Ми горді бути сингапурською компанією і не потерпимо такої мови й поведінки", - написала дирекція компанії.

Влада Сингапуру відома своїми жорсткими заходами щодо публічних зауважень, які вважаються порушенням норм пристойності в країні.

Pokemon Go - нова гра доповненої реальності для смартфонів. Вона використовує GPS користувача і адаптується до його реального місця розташування. Гравець рухається у реальному світі, ловлячи при цьому у смартфоні віртуальних звірят, як-от Пікачу, й навчає їх воювати одне з одним.

Акції японської компанії Nintendo - виробника гри - напередодні зросли у ціні на чверть після небаченого успіху Pokemon Go.