Антонов знайшов нових партнерів - замість Росії буде Канада

Антонов Копирайт изображения EPA
Image caption Представники підприємства продовжили переговори з партнерами та потенційними замовниками у Фарнборо

Держпідприємство "Антонов" уклало угоду на постачання обладнання для українських літаків із канадською компанією Esterline CMC Electronics.

Як повідомили на підприємстві, підписані на авіашоу у британському Фарнборо угоди стосуються обчислювальних управляючих систем, GPS-датчиків та дисплеїв для 67 літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178 та важких транспортних Ан-124-100 "Руслан".

"Підписання цих контрактів - гарна нагода поєднати канадські технології з прекрасними літаками "Антонов". Ми готові сприяти вирішенню всіх питань для забезпечення розвитку плідного співробітництва", - заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Крісті Фріланд, яка була присутня на церемонії.

Раніше деталі, про які ідеться, Україна купувала у Росії.

"Обладнання Esterline CMC найкращим чином задовольняє наші вимоги. Впевнені, що його використання забезпечить нашим новим літакам додаткові переваги на світовому ринку", - зазначив президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба.

Копирайт изображения antonov.company.ua
Image caption У четвер Ан-178 виконав ще один демонстраційний політ

За його словами, українські виробники літаків також вже співпрацюють зі ще однією канадською компанією - Pratt&Whitney Canada, яка надасть двигун для пртотипу багатоцільового транспортного літака Ан-132.

У Фарнборо "Антонов" серед іншого демонструє Ан-178 - багатоцільовий транспортний літак, що може базуватися на різноманітних аеродромах, включаючи ґрунтові й високогірні.

"Незважаючи на мінливу погоду, транспортний літак Ан-178 виконав ще один демонстраційний політ", - повідомили на Facebook компанії у четвер.

Новини на цю ж тему