Тереза Мей звільнила міністра юстиції Британії Майкла Гоува

Фото 1 Копирайт изображения Reuters

Міністр юстиції Великої Британії Майкл Гоув не збереже свою посаду у новому кабінеті міністрів, який формує прем'єр Тереза Мей.

Як стало відомо ВВС, Майклу Гоуву не запропонували жодного іншого місця в новому уряді.

Він активно підтримував кампанію за вихід Британії з ЄС і кандидатуру колишнього мера Лондона Бориса Джонсона, якого тоді вважали фаворитом боротьби за пост прем'єра.

Наприкінці червня пан Гоув несподівано заявив про намір висунути власну кандидатуру на посаду прем'єра і лідера Консервативної партії. Наступного дня Борис Джонсон заявив, що відмовляється від участі у перегонах.

Напередодні нова прем'єрка Тереза Мей призначила Бориса Джонсона міністром закордонних справ Британії.

У четвер пані Мей продовжила перестановки в уряді.

Так відомо, що новим міністром освіти стане Джастін Грінінг, а новим очільником Консервативної партії - Патрік Маклафлін, який за Девіда Кемерона був міністром транспорту.

А от міністр охорони здоров'я Джеремі Гант збереже свою посаду.

Напередодні Тереза Мей також призначила новим міністром фінансів Філіпа Геммонда, екс-міністра закордонних справ, що замінить на новій посаді Джорджа Осборна.

Пані Мей у середу призначила й нового міністра із міжнародної торгівлі. Ним став Ліам Фокс. Міністр оборони Майкл Феллон зберіг свою позицію.

Вакантну посаду міністра внутрішніх справ, що звільнилася після призначення Терези Мей прем'єр-міністром, отримала Ембер Радд, що до цього протягом року обіймала посаду міністра з енергетики та зміни клімату.