Підозру про допомогу "Беркуту" висунуто одному із керівників "афганців"

Копирайт изображения AP

Підозру у справі про знищення зброї, із якої здійснювалися розстріли на Майдані незалежності під час Революції гідності взимку 2014 року, висунули керівнику організації воїнів-афганців "Ніхто крім нас", - заявив представник цієї організації Юрій Слинявчук в ефірі телеканалу "112".

"Підозру висунуто Олександру Ковальову", - заявив пан Слинявчук, додавши, що "тоді "Беркут" з Майдану виводили усі, хто міг - і народні депутати, і колишні офіцери".

"Виникає питання: чому про зброю, знайдену у серпні 2015 року, повідомили лише зараз", - також заявив представник організації воїнів-афганців, припустивши, що влада намагається дискредитувати організацію і відволікти увагу суспільства від підвищення тарифів та інших соціально-економічних проблем.

Разом із тим, "Інтерфакс-Україна" пише, що керівник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк заявив, що одного з керівників "Ніхто, крім нас" повідомлено про підозру. Однак, прізвища підозрюваного не назвав. За словами пана Горбатюка, цю людину підозрюють у допомозі "Беркуту" залишити Київ та у знищенні зброї.

Раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що людина, яка допомогла "беркутівцям" втекти із Києва і втопила їхню зброю, була учасником акцій протесту на Майдані взимку 2014 року.