На Миколаївщині завершилися військові навчання "Сі-Бриз 2016"

Танки Копирайт изображения mil.gov.ua

На полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області в суботу завершилися міжнародні військові навчання "Сі-Бриз 2016", повідомляє прес-служба міністерства оборони. Навчання пройшли вже 14 раз і тривали з 18 до 30 липня у північно-західній частині Чорного моря, Одеській та Миколаївській областях.

У Міноборони додають, що тема навчань - багатонаціональна операція з безпеки у кризовому регіоні, мета — відпрацювання за стандартами провідних країн світу дій багатонаціональних штабів та сил під час планування і проведення міжнародної операції зі встановлення миру.

У "Сі-Бриз 2016" взяли участь близько 4 тисяч військових, з України і США, а також Болгарії, Великої Британії, Греції, Грузії, Італії, Іспанії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Швеції і Фінляндії.

"До заходів було залучено понад 25 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення від ВМС ЗС України, ДПС України, ВМС США, ВМС Румунії і ВМС Туреччини, близько 20 літаків і вертольотів, понад 140 одиниць автомобільної та бронетехніки, до 700 військовослужбовців морської піхоти та інших сухопутних підрозділів", - відзначають у прес-службі оборонного відомства.

Частина країн на навчанні представлена тренувальними групами, офіцерами штабу, спостерігачами та інструкторами. Україну, окрім ВМС і прикордонників, представляли також техніка Сухопутних військ, Повітряних Сил та Національної гвардії.