Організатори фестивалю Z-Games в Одесі: попереджень про шторм не було

Фото 1 Копирайт изображения UNIAN

Організатори фестивалю Z-Games, що проходив вихідними в селищі Затока в Одеській області, заявляють, що не мали інформації про те, що на регіон насувається шторм.

"Інформації про шторм не було в прогнозах погоди і також від представників МНС, які перебували на території. Все сталося дуже швидко", - заявив організатори Z-Games на офіційній сторінці у Facebook.

За їхніми словами, під час шторму "вирвало з корінням дерева, підняло в повітря намети і катамарани". Відвідувачів фестивалю евакуювали.

Організатори повідомляють про щонайменше трьох постраждалих - з синцями й одним переломом.

"Також у нас є інформація, що під час шторму один з відпочивальників постраждав від удару блискавкою. Подробиці нам поки що невідомі. Ми очікуємо інформації від МНС", - заявили у Z-Games.

В прес-службі управління ДСНС у Одеській області відмовилися поки що офіційно коментувати ВВС Україна ситуацію із постраждалими, проте підтвердили інформацію про постраждалого від удару блискавки.

Там також заявили, що інформація про шторм була попередньо надіслана в місцеві підрозділи рятувальних служб, які мали розповсюджувати інформацію на місці.

Спортивно-музичний фестиваль Z-Games проходив у місті Затока на узбережжі Чорного моря з 4 по 7 серпня.