Прикордонники звернуться до Луценка з приводу обшуків

Відео Копирайт изображения dpsu.gov.ua
Image caption Стоп-кадр із опублікованого ДПСУ відео

У Держприкордонслужбі вважають, що працівники військової прокуратури перевищили повноваження під час обшуків у їхній адміністрації.

Речник відомства Олег Слободян заявив, що ДПСУ звернеться з цього приводу до генпрокурора Юрія Луценка.

"Зараз обшуки вже завершені, слідчі залишили будівлю.... У свою чергу Держприкордонслужба звертатиметься до генерального прокурора з відповідною заявою про перевищення службових повноважень працівниками військової прокуратури", - заявив він.

Пан Слободян стверджує, що підозри, про які заявили в ГПУ, оголосили ще місяць тому з ініціативи Держприкордонслужби, "тому сьогоднішні дії обернулися красивим спектаклем".

Водночас на сайті ДПСУ оприлюднили відео, зняте під час обшуків, і заявили, що "у таких діях ніякої необхідності не було, тому що Держприкордонслужба сама співпрацює зі слідством".

"Під час проведення обшуків в будівлі центрального апарату Держприкордонслужби співробітники правоохоронних органів без необхідності виламали двері, які ведуть до кабінетів посадових осіб відомства", - ідеться у повідомленні.

Раніше у вівторок затримали чотирьох офіцерів Чопського прикордонного загону. ГПУ підозрює українських прикордонників у співучасті у вирубці лісу на 19 мільйонів гривень.

Новини на цю ж тему