Кличко збирається подавати до суду на Ф'юрі

Володимир Кличко має намір подати до суду на Тайсона Ф'юрі через спроби змінити підписаний контракт на проведення бою між боксерами. Про це український боксер сказав у зверненні, опублікованому на його сторінці у Twitter.

"На жаль, команда Ф'юрі неодноразово намагалася змінити умови уже підписаного контракту, і це відбувається безкінечно. Щоб захистити свої права і врешті провести матч-реванш, я вимушений звернутися до суду", - заявив Володимир Кличко.

У листопаді минулого року Кличко-молодший програв чемпіонський бій британцю Ф'юрі. Пізніше Володимир Кличко заявив, що проведе матч-реванш проти Тайсона Ф'юрі 9 липня. Проте наприкінці червня стало відомо, що британський боксер отримав травму і бій переноситься на 29 жовтня.

Водночас тоді ж стало відомо, що британський антидопінговий комітет UKAD перевірить Ф'юрі на вживання допінгу. Видання Sunday Mirror повідомляє, що у аналізах боксера, взятих у лютому 2015 року, виявлено заборонену речовину нандролон. Ф'юрі звинувачення у допінгу відкидає.