Луценко: конфлікт за участю ГПУ і НАБУ - неприпустимий

Юрій Луценко Копирайт изображения UKrinform

Конфлікт, який стався між представниками Генпрокуратури та Національного антикорупційного бюро 12 серпня, є неприпустимим, заявив генпрокурор України Юрій Луценко. Про це він сказав на спільному брифінгу з головою НАБУ Артемом Ситником.

Пан Луценко повідомив, що напередодні провів зустрічі з представниками генпрокуратури та антикорупційного бюро, а також президентом, представниками силових відомств та РНБО.

"Це була довга і потрібна розмова", - сказав він.

"Події, які відбулися між працівниками двох правоохоронних органів - неприпустимі. Ми зробимо все, щоб таке надалі не повторилося. Я як генпрокурор вважаю, що є ознаки правопорушень з боку усіх сторін конфлікту", - наголосив він.

Раніше керівник НАБУ Артем Ситник заявив, що 12 серпня під час прихованого спостереження до приміщення, де перебували працівники Бюро, намагалися проникнути співробітники ГПУ.

За його словами, працівники прокуратури грубо порушили закон і перевищили свої повноваження: захопили двох технічних працівників, вивезли до будівлі ГПУ, де незаконно утримували у кабінетах і підвалі протягом 11 годин.

Новини на цю ж тему