В Ніцці жінку змусили зняти буркіні

Копирайт изображения

Поліцейські на пляжі в Ніцці застосували закон про заборону на "буркіні", змусивши літню жінку, яка лежала на пляжі, зняти з себе частину мусульманського купальника.

В інтернеті з'явилися фотографії з Англійської набережної, де видно, як літню жінку оточують поліцейські, після чого вона знімає верхню частину свого вбрання і залишається в майці.

Як видно на знімках, один з поліцейських щось записує в блокнот. За інформацією France presse, жінці виписали штраф за те, що її одяг "не відповідав нормам моралі і принципам секуляризму".

Як повідомляє Guardian, аналогічний інцидент стався з мусульманкою в Каннах. "У мене на голові була класична пов'язка, плавати я не збиралася", - розповіла дівчина журналістам. Як розповів Guardian один зі свідків сцени в Каннах, присутні на пляжі люди аплодували поліції і кричали "рушай додому".

Після кривавого нападу на Англійській набережній в Ніцці, влада семи міст на узбережжі Франції заборонила жінкам з'являтися на пляжах в закритих купальниках з міркувань безпеки і громадського порядку. У 2011 році Франція першою з європейських країн заборонила паранджу в громадських місцях.