Forbes: сім'я ймовірного "зятя Путіна" потрапила до списку найбагатших кланів Росії

Путін Копирайт изображения EPA

Вперше у списку найбагатших кланів Росії за версією Forbes опинилася сім'я Шамалова, глава якої вважається одним з близьких друзів Володимира Путіна. У новому рейтингу журналу сім'я Шамалова зайняла четверте місце.

Загальні статки сім'ї співвласника банку "Росія" Миколи Шамалова журнал оцінив у 2,4 млрд доларів.

"Микола Шамалов як член кооперативу "Озеро" і друг Путіна в 2014 році підпав під санкції. Основа його статків - 10,2% банку "Росія". Молодший син Кирило одружений на Катерині Тихоновій, яку Bloomberg і Reuters називали дочкою Путіна. Кирилу належить 21,3% "Сибура", - йдеться в довідці видання.

Як уточнює журнал, за останні півроку статки Кирила Шамалова збільшилися на 1,1 млрд доларів, склавши 2,3 млрд доларів. Статки Миколи Шамалова журнал оцінив в 100 млн доларів.

Перший рядок у списку найбагатших родин РФ, як і рік тому, займає сім'я Гуцерієвих з 9,8 млрд доларів. Друге місце за собою зберегли Ротенберги з 2,8 млрд доларів, а третіми стали брати Олексій і Дмитро Ананьєви, власники "Промсвязьбанк" і банку "Відродження", статки яких журнал оцінив в 2,8 млрд доларів.

У березні британська газета Guardian включила до списку найвпливовіших "міленіалів" світу (молодих людей у віці від 20 до 35 років) директора фонду "Іннопрактика" 29-річну Катерину Тихонову, яку російські ЗМІ неодноразово називали молодшою дочкою Володимира Путіна.

Речник російського президента Дмитро Пєсков заперечував дані про те, що Катерина Тихонова є дочкою Володимира Путіна.