Фотографа Муравського звільнили з Міноборони

Дмитро Муравський Копирайт изображения mil.gov.ua

Волонтера і фотографа Дмитра Муравського звільнено з посади радника міністра оборони, повідомляють у прес-службі міністерства у неділю.

"У зв'язку із резонансом навколо фотографій волонтера і фотографа Дмитра Муравського, міністр оборони генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення звільнити його з посади радника Міністра оборони на громадських засадах", - пояснили у міністерстві.

Резонанс викликало фото Дмитра Муравського, на якому зображені кілька бійців у Широкиному на фоні великого вибуху. Частина фотографів та журналістів звинуватили автора у тому, що фото є постановкою, а не зображенням реальних бойових дій.

"У Міністерстві оборони цінують роботу Дмитра Муравського. У відомстві неодноразового отримували від нього якісні, художньо оформлені фото, які Міністерство жодного разу не позиціонувало як документальні або як фото реальних бойових дії", - відзначають у Міноборони.

Там також кажуть, що Дмитро Муравський працював у міністерстві над створенням Інформаційно-координаційного центру.

"У війні з російською агресією Україна завжди дотримувалася принципу безкомпромісної правдивості і прозорості, в тому числі в боротьбі з російською пропагандою", - наголошують у Міноборони.