МЗС: комітет Європарламенту підтримав звіт про безвіз для України

Більшість членів комітету Європарламенту з громадянських прав, юстиції і внутрішніх справ погодилися із висновками звіту про лібералізацію візового режиму з Україною, який представили у Брюсселі 5 вересня, заявляють у міністерстві закордонних справ України.

Автори доповіді на чолі з доповідачем Європарламенту Марією Гарбієль зазначили, що Україна успішно виконала усі критерії для надання їй безвізового режиму. Відтак звіт рекомендує скасувати візи для українських громадян, звітує прес-служба українського МЗС.

"У ході дискусії більшість членів комітету Європейського парламенту підтримали висновки доповіді та висловилися за надання Україні безвізового режиму", - заявляють у МЗС.

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль, що була присутня на засіданні комітету у Брюсселі, у своєму виступі наголосила на впровадженні Україною безвізових паспортів, боротьбі з корупцією й імплементації критеріїв у частині контролю над кордонами.

Як зазначають у МЗС, очікується, що відтак до 15 вересня політичні групи Європарламенту матимуть змогу внести до доповіді комітету свої доповнення, після чого звіт винесуть на голосування комітету.