Лещенко закликав НАБУ перевірити законність купівлі квартири

Сергій Лещенко

Депутат Верховної Ради Сергій Лещенко закликав антикорупційні відомства перевірити придбану ним квартиру після того, як довкола цього спалахнув скандал.

"Як народний депутат та публічний політик вважаю за принципове прозвітувати перед суспільством у належний спосіб. Звертаюся із закликом до НАЗК та НАБУ зробити відповідну перевірку придбання мною житла", - написав пан Лещенко у Facebook.

Він додав, що на час перевірки складе повноваження члена правління політичної партії "ДемАльянс".

Про покупку паном Лещенком квартири у новобудові в центрі Києва стало відомо напередодні. Одразу кілька аспектів цієї угоди спричинили бурхливу реакцію соцмереж. Сам депутат пов’язує атаку на нього зі своєю антикорупційною діяльністю.

Відомо, що квартира пана Лещенка має площу 192 квадратних метрів і коштувала йому приблизно 290 тис. доларів.

За його словами, частина коштів - це його заощадження як колишнього співвласника "Української правди", а в 2013-2014 роках він задекларував понад 100 тисяч доларів доходу. "Половина суми придбання - це позика від засновника Української правди Олени Притули терміном на 10 років.", - розповів Сергій Лещенко. Інша частина суми - гроші дівчини депутата, Анастасії Топольської, яку він обіцяє вказати у своїй декларації за 2016 рік.