Аваков про "Інтер": це диверсія проти країни

Копирайт изображения UNIAN

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що якщо журналісти у центрі Києва виступають з антиукраїнськими гаслами, то це не свобода слова, це диверсія проти країни.

Про це він сказав у програмі "Лівий берег" на телеканалі "24", відповідаючи на питання Соні Кошкіної, чи винний телеканал "Інтер" сам у підпалі.

"..такі люди заслуговують на покарання. Якщо у нас немає покарання для таких людей, то ми не зріле суспільство", - заявив пан Аваков.

Міністр заявив, що держава повинна забезпечити і умови для роботи журналістів, і не допустити функціонування ЗМІ з антиукраїнською політикою в Україні.

"Ми постараємося забезпечити порядок в нашій країні, щоб журналісти і телекомпанії могли працювати, щоб їх не спалювали, але ще є одна функція держави, не тільки поліцейська. Забезпечувати так, щоб на території країни не працювали канали, які провокують власний народ на такі вчинки", - заявив пан Аваков.

Представники "Інтера" заявляли про неприпустимість політичного переслідування й тиск на канал з боку політиків з "Народного фронту", міністра МВС. У поліції заявили, що розглядають умисний підпал "Інтера", як одну з головних версій пожежі.