РНБО обговорить продовження санкцій проти Росії - Порошенко

РНБО обговорить продовження санкцій проти Росії - Порошенко Копирайт изображения president.gov.ua

Рада національної безпеки і оборони України найближчими днями проведе засідання із урядом, присвячене санкціям проти окремих юридичних і фізичних осіб Росії - про це повідомив президент Петро Порошенко.

За його словами, позиція представників української влади з цього приводу вже узгоджена, і "санкції проти країни-агресора повинні бути продовжені".

"Робиться це в чіткій координації з нашими партнерами з Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та партнерами по міжнародній коаліції на підтримку України", - зазначив Петро Порошенко.

На початку вересня міністерство торгівлі США розширило список російських компаній і організацій, що підпадають під американські санкції через конфлікт в Україні.

Перед тим німецька канцлерка Ангела Меркель заявила, що причин знімати санкції, запроваджені Європейським союзом проти Росії, немає, оскільки Москва не виконує зобов'язання за мінськими домовленостями.

Те саме заявила прем'єрка Британії Тереза Мей: санкції мають залишатися, поки мінські домовленості не виконають повністю.

Росія наполягає на дотриманні домовленостей і, натомість, звинувачує у їх невиконанні Україну.

Новини на цю ж тему