Путін: Росія не розкриє деталі угоди по Сирії, поки цього не зроблять США

Росія не розкриватиме деталей укладених з США домовленостей щодо Сирії, поки цього не зроблять самі Штати, заявив російський лідер Володимир Путін.

"Я не дуже розумію, чому ми повинні якісь домовленості закривати. Але ми, звичайно, деталей розкривати не будемо, поки з цим не згодні наші американські партнери, і саме в силу певних домовленостей, які зазвичай досягаються на дипломатичному рівні при роботі над такими питаннями, як сирійське врегулювання", - цитує агенція "Інтерфакс" бесіду пана Путіна з журналістами в Бішкеку.

"На мій погляд, це продиктовано бажанням зберегти бойовий потенціал в боротьбі з законним урядом президента Асада. Але це дуже небезпечний шлях, ми багато про це говорили. Схоже, що наші американські партнери знову наступають на ті самі граблі, на які наступали неодноразово", - продовжив він.

Раніше постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін повідомив, що засідання Ради безпеки з сирійського питання не відбулося, оскільки Вашингтон не готовий оприлюднити деталі укладеної з Росією угоди.

Перемир'я в Сирії вступило в силу увечері 12 вересня. Під час перемир'я уряд Сирії не повинен бомбити певні райони країни, а сили опозиції мусять усіма можливими способами дистанціюватися від екстремістських угрупувань "Фронт ан-Нусра" й "Ісламська держава".

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів