Суд дозволив Вадиму Самойлову співати пісні "Агати Крісті"

Агата Крісті Копирайт изображения Levina Agata.ru
Image caption Вадим (ліворуч) та Гліб Самойлови, колишні засновники групи "Агата Крісті", як припускають, мають серйозні розбіжності не лише в музиці, а й у політичних поглядах

Московський суд у середу відмовив у задоволенні позову колишнього вокаліста рок-групи "Агата Крісті" Гліба Самойлова, який просив заборонити його братові Вадиму виконувати 172 пісні групи через порушення авторських прав.

"Позов носить немайновий характер, тобто Гліб не вимагає ніякого відшкодування. Він просто просить заборонити виконання 172 пісень. Це практично весь "золотий" репертуар групи "Агата Крісті", - розповіла ТАСС представник Гліба Самойлова.

Раніше в суді Вадим Самойлов заявив, що виконує тільки 21 пісню із зазначених в позові 172-х.

Більшість пісень були написані братами Самойловимі спільно, при цьому на концертах групи деякі виконувалися Вадимом, а деякі - Глібом. У 2010 році група офіційно розпалася. Брати Самойлови пояснили це тим, що вони стали різними людьми з різними цінностями і музичними смаками. У пресі висловлювалися припущення, що розпад може бути пов'язаний і з політичними розбіжностями.

Так, Вадим Самойлов співпрацював з колишнім першим заступником голови адміністрації Кремля Владиславом Сурковим і допомагав йому записувати альбом. Також він неодноразово відвідував самопроголошену "ДНР", де виступав на підтримку сепаратистів.

Водночас час Гліб Самойлов різко висловлювався на адресу чинної влади і підтримував опозицію.