Муженко: відведення військ можливе лише за сталого перемир'я

Армія Копирайт изображения AFP

Начальник Генштабу української армії Віктор Муженко під час зустрічі з першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом розповів, за яких умов можливе відведення сил АТО на Донбасі.

"Українські Збройні Сили вітають будь-які політичні зусилля, які спрямовані на справжнє врегулювання конфлікту на Сході України та на відведення з Донбасу російських окупаційних військ. Разом з цим, відведення військ та важкого озброєння від лінії розмежування є можливим лише за умови сталого припинення вогню", - наголосив генерал Муженко.

"Українські війська суворо дотримуються режиму припинення вогню, натомість з боку противника ми маємо обстріли із мінометів та стрілецької зброї та збройні провокації за участю ДРГ", - додав керівник Генштабу ЗСУ.

21 вересня під час тристоронніх переговорів у Мінську було ухвалене рамкове рішення про відведення сил і озброєнь на Донбасі на трьох ділянках лінії зіткнення. Тоді ж було вказано, що за умови успіху даної ініціативи, сили можуть відвести і на інших ділянках фронту.