У Грузії порушили справу про "розмову Саакашвілі"

Копирайт изображения AP

Служба держбезпеки Грузії порушила справу про підготовку державного перевороту в зв'язку з публікацією аудіо, на якому, як стверджують журналісти, чутно розмову екс-президента Міхеіла Саакашвілі зі своїми прихильниками.

На записі чоловік з голосом, схожим на голос пана Саакашвілі, обговорює можливі масові протести після парламентських виборів в країні. При цьому грузинські ЗМІ не вказують, хто саме передав їм цей запис.

У Службі держбезпеки кажуть, що достовірність запису поки що не підтверджена. Співробітники спецслужб мають намір допитати імовірних учасників бесіди.

Сам пан Саакашвілі назвав опублікований запис монтажем. На його думку, нинішня влада країни хоче ускладнити йому і його партії вибори, призначені на 8 жовтня.

У них бере участь партія Саакашвілі "Єдиний національний рух". Крім того, його дружина Сандра Рулофс балотується в мажоритарні депутати. Саакашвілі вже пообіцяв, що відразу після виборів повернеться в країну.

У відповідь міністерство внутрішніх справ Грузії пообіцяло, заарештувати колишнього президента відразу, як тільки він перетне кордон.