Поліція застрелила у Сан-Дієго темношкірого беззбройного чоловіка

Поліція застрелила у Сан Дієго, США, темношкірого чоловіка, який поводився незвично. Голова місцевої поліції визнав, що у загиблого не було зброї в руках.

Поліція приїхала до торгового центру після повідомлення про те, що невідомий чоловік поводиться дивно і заважає дорожньому руху, передають місцеві ЗМІ.

Поліцейські вистрілили в чоловіка після того, як він не підкорився їхнім наказам, а потім різко дістав невідомий об'єкт з кишені і витягнув його в сторону поліції, прийнявши "позу для стрільби".

Один з поліцейських зробив кілька пострілів з пістолета, а інший - з електрошокера. Девіс не повідомив, що за об'єкт був в руках у чоловіка, проте, визнав, що це була не зброя. Перед тим, як поліція оголосила про смерть чоловіка, десятки протестувальників зібралися біля місця події. Деякі з них стверджували, що чоловіка застрелили, коли він стояв з піднятими руками.

Поліція спростувала це і надала відеозапис, на якому видно, що загиблий витягує руки в бік поліцейських, ніби збираючись стріляти.

Інцидент стався через кілька тижнів після того, як темношкірих чоловіків застрелили у Талсі, штат Оклахома, і Шарлотті, штат Північна Кароліна. Там почалися заворушення.