У Сахаровський центр в Москві увірвалися люди в камуфляжі

У Сахаровський центр у Москві увірвалися люди у камуфляжі і "казаки", повідомляє адміністрація правозахисного музею у четвер. "Прийшли депутат з "банкою крові", люди в камуфляжі і казаки. Кричать "мочи козлів, рятуй Росію", - йдеться на сторінці організації у Facebook.

Як пояснив директор центру Сергій Лукашевський, "банка крові" - це, скоріш за все, фарба, а на банці зроблений напис "Кров дітей Донбасу". За його словами, зараз у будівлі центру перебувають працівники поліції, центр продовжує працювати.

Напередодні один із відвідувачів виставки у Сахаровському центрі залив фарбою роботи переможців конкурсу "Прямий погляд" Олександра Васюкевича і Сергія Лойко, присвячені війні на сході України. На фотографіях були зображені українські військові під час боїв із бойовиками на Донбасі.

Директор музею вирішив не вивішувати знову ці фотографії, а повісити оголошення з поясненням, що сталося з цими роботами. Люди, що увірвалися у четвер у приміщення центу, зірвали ці оголошення.

Конкурс фотографій "Прямий погляд" проводиться в Сахаровському центрі Центром документальної фотографії FOTODOC. Тема конкурсу - проблеми взаємин людини з суспільством і державою.