У Росії критикують ліжко-"Бук" для дітей

Копирайт изображения httpcarobus.netcatalogdetskayakrovattankbukm1

Дитяче ліжко у формі зенітно-ракетного комплексу "Бук" критикують в Росії. Відомий російський журналіст і блогер Олег Кашин розмістив посилання на виробника ліжка і написав: "Це якийсь жарт?".

Дехто пише, що виробники зайшли занадто далеко. "Буком було вбито 298 людей у тому числі 80 дітей. Вас це не бентежить?", "Хтось вже пропонував люстру у формі "Боїнга", "Та нормальне ліжко" - обмінюються думками користувачі під постом Кашина.

Директор компанії, яка продає ліжко, Антон Коппель розповів місцевим медіа, що він не бачить нічого незвичного у дизайні ліжка-"Бука": "Деякі діти хочуть бути лікарями, хтось пекарями, а дехто солдатами".

Копирайт изображения httpcarobus.netcatalogdetskayakrovattankbukm1
Image caption Ось так виглядає "ракета" у дитячому ліжку - це деревно-стружкова плита, що піднімається

Ліжко у формі ракетного комплексу продають приблизно за 4500 грн. Окремо за додаткові гроші можна замовити опцію - підйомна основа-"ракета".

Поруч з "Буком" продається "ліжко-танк".

17 липня 2014 року "Боїнг-777" рейс MH17 був збитий у небі над Донбасом з системи "Бук". На його борту було 298 людей, всі вони загинули.

Міжнародна слідча група, яка розслідувала катастрофу MH17, повідомила родичам загиблих, що літак був збитий ракетою "Бук" російського виробництва. Систему доставили на Донбас з Росії, а потім її повернули до Росії.