NY Times: Трамп міг 18 років не платити податок з прибутку

Копирайт изображения Getty

Видання New York Times повідомило, що має документи, які свідчать про те, що Дональд Трамп в 1995 році заявив про втрату понад 900 млн доларів у декларації по федеральному податок з прибутку.

За твердженням видання, фінансові втрати бізнесмена були настільки великі, що він міг отримати законні підстави протягом 18 років не платити податок. Організатори передвиборної кампанії Трампа відмовилися оприлюднити його податкові декларації, а також підтвердити чи спростувати його фінансові втрати.

З 1976 року кожен великий політик, який добивається висунення в якості кандидата в президенти, публікує свою податкову декларацію.

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що небажання Трампа розкривати подробиці своєї податкової історії може приховувати "щось жахливе". Коли Клінтон звинуватила Трампа в тому, що він не платить федеральний податок на прибуток, кандидат від республіканців відповів: "Це робить мене розумним".

У свою чергу табір Трампа звинуватив газету New York Times в тому, що публікація видання "є продовженням кампанії Клінтон".

Новини на цю ж тему