Луценко: справи Майдану лишаються в Горбатюка

Копирайт изображения GPU

Усі справи щодо злочинів часів Євромайдану залишаються під керівництвом голови департаменту спецрозслідувань Сергія Горбатюка. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Напередодні у ГПУ повідомили про створення нового управління, яке буде займатися "великою кримінальною справою" стосовно екс-президента Віктора Януковича та його оточення. Раніше цією справою займалося підконтрольний панові Горбатюку департамент.

"Ніхто жодного слідчого або жодного кримінального провадження з-під керівництва начальника департаменту Сергія Горбатюка не забирав. Всі справи Майдану від першого до останнього дня перебувають під його керівництвом", - сказав пан Луценко.

Водночас реорганізація департаменту, за його словами, зумовлена "небажанням пана Горбатюка передавати економічні справи щодо Арбузова, Клюєва, Азарова, Януковича-молодшого по шляху спеціального заочного засудження".

Як наслідок, із цих осіб невдовзі можуть зняти санкції, сказав пан Луценко.

Сам Сергій Горбатюк напередодні заявив, що передача справи стосовно Януковича новоствореному управлінню поставила доведення цієї справи до кінця під загрозу.