У Москві поліція затримала учасників "Російського маршу"

У Москві поліція затримала учасників "Російського маршу"

На "Російському марші" в Москві затримали щонайменше семеро людей.

У прес-службі московського ОМОНу повідомили про сімох затриманих, передає ТАСС.

За даними агентства, їх затримали за використання піротехніки, носіння балаклав, а також ланцюгів, які заборонені на масових акціях.

Втім, правозахисний портал ОВД-Інфо повідомляє, що затриманих 16 чоловік.

За даними порталу, одного з учасників маршу затримали за український прапор. Громадський активіст Марк Гальперін, який брав участь в марші, повідомив, що затриманий йшов в колоні слов'янських народів, де несли десятки прапорів, але затримали лише його.

Гальперін повідомив, що шість осіб було затримано через шарфи, які закривали обличчя.

До видання також звернувся чоловік, якого затримали під час перевірки на вході. За його словами, поліцейські забрали у нього паспорт, близько години протримали в поліцейській машині, а потім відвезли до відділка. Причини затримання невідомі.

За даними поліції, в "Російському марші" в Любліно було близько 350 учасників. Втім активісти вважають, що їх було більше тисячі.

Організатори маршу отримали офіційний письмовий дозвіл від влади Москви на його проведення лише вранці 3 листопада. вони ззначають, що до цього вони отримували усні дозволи.

Крім того, за словами одного з організаторів Юрія Горського, в ході переговорів чиновники департаменту наполягли на зміні офіційної назви заходу.

"Русский марш" проходить щорічно з 2005 року в День народної єдності 4 листопада. У минулому році, за даними поліції ньому брало участь не більше 500 осіб.

Також на цю тему