Посольство Британії в Москві закидали частинами манекенів

Посольство Британії і резиденцію британського посла у Москві закидали частинами манекенів. Акція стала відповіддю на аналогічний протест, що пройшов напередодні у Лондоні біля російського посольства.

У акції біля британського посольства взяли участь близько 20 людей. За повідомленнями російських ЗМІ, вона почалася близько 17:30 за місцевим часом і протривала всього кілька хвилин.

За даними каналу "Россия 24", біля входу до посольства стояли люди із плакатами "Руки геть від Сирії" й іншими лозунгами. За інформацією "Інтерфаксу", до паркану посольства під'їхав автомобіль, із нього кілька чоловіків вивантажили "закривавлені манекени", перекинули їх через паркан і втекли.

Напередодні британські активісти із організації The Syria Campaign спорудили інсталяцію із платискових рук перед російським посольством у Лондоні, заблокувавши вхід до будівлі.

Учасники акції протестували проти масштабного наступу на сирійське місто Алеппо, яке, як побоюється британська преса, Росія може розгорнути на тлі президентських виборів у США.