Саакашвілі подав у відставку

“порошенко підтримує два клани в Одесі: це клан Труханова та Урбанського. Всю владу в області віддали їм, а також сепаратистам” Копирайт изображения AFP

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що вирішив подати у відставку з посади керівника Одеської обласної державної адміністрації.

"У ситуації, що склалася, я вирішив подати у відставку і почати новий етап боротьби", - сказав він на брифінгу в понеділок в Одесі.

Він зазначив, що "останньою краплею" для нього стали електронні декларації чиновників, в яких депутати і чиновники вказували мільярди готівкою і водночас отримують матеріальну допомогу.

"Ми бачимо, що сили регресу атакують все прогресивне", - сказав він, додавши, що "не збирається це терпіти".

Він також заявив, що в Одеській області президент України Петро Порошенко "особисто підтримує корупційні клани".

"Порошенко підтримує два клани в Одесі: це клан Труханова та Урбанського. Всю владу в області віддали їм, а також сепаратистам", - сказав пан Саакашвілі.

Перед тим у понеділок у відставку подав начальник Нацполіції Одещини Гіоргі Лорткіпанідзе, який є соратником пана Саакашвілі.

Президент Петро Порошенко призначив Міхеіла Саакашвілі головою Одеської ОДА у травні 2015 року. Перед тим він отримав громадянство України.

Звільняти з посади голову ОДА має право лише своїм указом президент.

Новини на цю ж тему