Мінгареллі обіцяє відповідь щодо безвізу

Копирайт изображения UNIAN

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі запевнив, що Україна отримає відповіді на питання щодо надання безвізового режиму та ратифікації угоди Україна-ЄС протягом найближчого тижня.

Запевнення пролунало на зустрічі пана Мінгареллі і представників Європейської комісії з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм.

Повідомляють, що на зустрічі Андрій Парубій наголосив на важливості надання безвізового режиму Україні, особливо напередодні річниці Майдану.

"Враховуючи технічні складнощі, пов’язані з просуванням рішення, не пов’язані з Україною, сподіваємось на політичну волю і вирішення цього питання на найближчому тижні, під час засідання Європарламенту", - зауважив Парубій.

Своєю чергою Мінгареллі зазначив, що європарламентарі цілком готові підтримати ці рішення і мобілізовані повною мірою. "Протягом найближчого тижня дамо відповідь на ці питання", - наголосив він.

Напередодні заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на зустрічі з паном Мінгареллі назвала затримки з наданням українцям безвізового режиму неприпустимими.