Гнівного листа Леннона до Маккартні продали за $30 тисяч

Фото 1

Лист, якого розгніваний Джон Леннон написав Полу Маккартні і його дружині Лінді після розпаду The Beatles, продали на аукціоні за майже 30 тисяч доларів.

Лист надрукований на машинці і містить рукописні правки. У листі Леннон у грубій формі висловлює невдоволення ставленням подружжя до нього і його дружини Йоко Оно.

Вважається, що Леннон написав листа в 1971 році у відповідь на лист Лінди Маккартні, яка була незадоволена тим, що музикант публічно не оголосив про свій вихід із гурту.

У перших абзацах Леннон пише, що, отримавши листа Лінди, вирішив, що його написав якийсь "навіжений фанат Beatles середнього віку". Він єхидно розмірковує, хто б іще із дружин і матерів пов'язаних з гуртом людей міг його написати.

Потім він у грубих словах критикує Пола і Лінду Маккартні, а також інших "добрих і неегоїстичний друзів" за їхнє погане ставлення до самого Леннона і його дружини.

Леннон також пояснює, що не оголосив публічно про вихід з групи, оскільки про це його попросили сам Пол Маккартні і колишній менеджер групи Аллен Клейн.

Леннон також у листі пише про "божевільну сім'ю" Лінди. Великими літерами Леннон пише "Допоможе тобі Бог, Пол".

Аукціонний будинок RR Auction повідомив, що цей лист показує, наскільки сильно Маккартні і Леннон змагалися один з одним перед розпадом групи.

Також на цю тему