Під Парижем злодії вкрали коштовностей на $5,6 млн

Автомобіль Bentley Копирайт изображения Getty Images

Чоловіки в масках затримали під Парижем Bentley і пограбували двох жінок з Катару і їхнього водія, забравши в них цінних предметів на суму €5 млн (£4,5 млн; $5,6 млн), повідомили джерела у французькій поліції.

Інцидент стався в понеділок увечері, коли дві сестри в своєму автомобілі Bentley виїхали з летовища Ле Бурже до Парижа. Зловмисники змусили їхній автомобіль зупинитися на автомагістралі і приснули їм в обличчя сльозоточивим газом.

"Забрали геть усе, що було в автомобілі: коштовності, одяг, багаж", - процитувало агентство AFP джерело в поліції.

Два роки тому в тому ж місці був пограбований саудівський принц.

Image caption Дорогою від аеропорту до Парижа пограбували і саудівського принца

Ле Бурже рекламує себе як "провідний бізнес-аеропорт Європи".

Нова апаратура

Джерело в поліції, на яке посилається в своєму повідомленні про інцидент цифровий телеканал BFMTV, заявило, що жінок змусили зупинити автомобіль біля станції обслуговування.

Ця ділянка автомагістраді попудярна серед злочинців, які грабують розкішні автомобілі і багатих іноземців, які застрягли в дорожних заторах:

  • У квітні минулого року в колекціонерки мистецтва з Азії вкрали коштовностей на понад €4 млн, коли грабіжники вибили вікно її таксі і влізли в салон
  • У серпні 2014 року озброєні грабіжники напали на кортеж саудівського принца, що прямував до аеропорту Ле Бурже, і вкрали €250 000 готівкою

Минулого місяця в центрі Парижа нападники пограбували американську телезірку Кім Кардаш'ян, у якої вкрали коштовностей на €6 млн.

Цього місяця французький уряд пообіцяв додаткове фінансування для туристичної індустрії, зокрема надати кошти для встановлення додаткових камер спостереження у місцях, де трапляється найбільше крадіжок.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему