Журнал для темношкірих вибачився за білу модель

Blackhair magazine Копирайт изображения Blackhair magazine

Британський журнал про темношкірих Blackhair вибачився перед читачами за те, що помилково помістив на обкладинку свого нового номеру фото жінки, яка не була чорною.

За словами журналу, фотографію йому передало агентство, якому замовили знімок жінки чорної або змішаної раси.

Модель Емілі Бадор, яка опинилася на обкладинці, також вибачилася, сказавши, що і гадки не мала про використання її фото.

Емілі, яка за походженням напівбританка-напівмалайзійка, каже, що фото зробили 2015 року.

19-річна дівчина вибачилася від свого імені на Instagram, а журнал написав своє повідомлення на Facebook, подякувавши Емілі, що вказала їм на помилку.

"Я хотіла б глибоко і щиро вибачитися за це, особливо перед чорними жінками", - написала Емілі.

"Я хочу уточнити: здається, цей знімок зробили, коли мені було років 15, і я ще не розуміла, що таке культурне привласнення (поняття, яке означає запозичення елементів однієї культури членами іншої культури і трактується як негативне явище, - Ред.) та як воно впливає на людей з іншим кольором шкіри", - написала Емілі.

Копирайт изображения Instagram
Image caption Так Емілі виглядає зазвичай

"Я піднімаю руки догори, мені так шкода, і я дуже шкодую, що на цій обкладинці не з'явилася чорна жінка", - додає вона.

У своєму поясненні журнал припускає, що випадок із фото Емілі може стати частиною ширшої дискусії довкола чорної ідентичності, яка триває у Британії.

Видання додало, що усвідомлює, "наскільки недостатньо чорні жінки представлені у ЗМІ", і зазначило, що вітає "діалог навколо чорної ідентичності", який з часом набуватиме нових рис.

Також на цю тему