Співачка Вєра Лінн готується побити рекорд на свої 100 років

Вєра Лінн Копирайт изображения AFP
Image caption Вєра Лінн почала виступати на естраді в 1935 році

Легендарна співачка, Дама-командор ордену Британської імперії Вєра Лінн оголосила про вихід нового альбому 17 березня - за три дні до її 100-го ювілею. Вона стане найстаршою у світі із вокалістів з новим музичним диском.

Компіляція Vera Lynn 100 охоплюватиме її класичні пісні в нових оркестрових аранжуваннях з оновленим бек-вокалом, а також раніше не виданий переспів пісні фолк-дуету Sutherland Brothers під назвою Sailing ("Плавання"), що зажила слави у виконанні Рода Стюарта.

"Я по-справжньому щаслива, що через стільки років люди все ще цінують ті пісні. Це змушує емоції, які я відчувала в той час, оживати в мені знову. Як співачка, я всього лише робила свою роботу. Чудово почути свої пісні знову, настільки красиво перероблені і з новим звучанням", - заявила ювілярка напередодні виходу збірки.

18 березня Лінн дасть ювілейний концерт у лондонському концертному залі "Палладіум". Всі доходи від продажу квитків підуть на допомогу знедоленим дітям.

Вокалістка описала майбутній виступ як "неймовірну пригоду з піснями, танцями і дружбою".

Попередній рекорд також належав Вірі Лінн: в 2014 році компіляція її хітів National Treasure піднялася до 13 місця в британському чарті найкращих альбомів.

Копирайт изображения Decca Records/PA
Image caption Співачка пишається тим, що її пісні досі популярні

У 2009 році Лінн стала найстаршим музикантом, чий диск добрався до першого місця: альбом архівних записів 92-річної на той час співачки We'll Meet Again ("Ми знову зустрінемося") очолив чарт Сполученого Королівства 13 вересня.

Той збірник названий за найвідомішою її піснею і був випущений до 70-річної річниці початку Другої світової війни. У ті роки співачка регулярно виступала перед британськими військовими, відправленими на фронт.

Вона і після війни тривалий час була відома як "улюблениця британських військових".

Дама Віра Лінн - єдина з нині живих артистів, чиє перше потрапляння в чарти припало на перший хіт-парад Британії в 1952 році.

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів